Hakkımızda

Yurt içi ve yurt dışı sayısız projede çiçek açtık!

/templates/nflower/assets/images/default.jpg

Nossa Flowers Hakkında

Nossa, modern, çağdaş ve sıra dışı tasarımları ile sosyal mekanlar ile çalışma mekanları odak noktasında başlayarak tüm yaşam mekanlarına özelleştirilmiş dokunuşlar sunar.

Mimarinin ve doğanın minimal düzlemde sanat eseri niteliğinde ele alındığı hizmet anlayışıyla sektörde yer aldığımız 2016 yılından günümüze kadar sayısız yolculuğa eşlik ettik. İç mimar ekibimizle birlikte şehir içi ve şehir dışı birçok uygulama projeleri gerçekleştirdik.

Her zaman farklı olmayı, tüketici ihtiyaçlarına en doğru çözümlerle hitap edebilmeyi ve onlar için vazgeçilmez olmayı hedefledik. Nossa Flowers yapay çiçek, aksesuar, dal çiçek, saksılı ağaç, dikey bahçe, şoklanmış palmiye ve çiçeklik uygulamalarıyla çözüm ortağınız🌸

YÜKSEK KALİTE

Gerçek gövdeleri yüksek kalitede yapay malzeme ile birlikte kullanılarak, doğala en yakın ürün gruplarını sunuyoruz.

HIZLI TESLİM

Proje büyüklüğü ile orantılı olarak, uygulama dahil teslim sürelerimizi minimum düzeyde belirliyoruz.

GENİŞ SEÇENEK

Çözüm sunarken fiyat-performans değerlendirmesi ve gerçeğe en yakın, projeye en uygun seçimler için geniş ürün gruplarına yer veriyoruz.

Geçen Her Mevsimi Yaşayın ve Kendinizi Doğanın Renklerinin Etkisine Bırakın...

İçmimar ekibimiz ile mekanlarınıza ücretsiz keşif gerçekleştirerek, projelendirme ve sunum desteğinde dekorasyonunuzu tamamlayıcı tüm parçalar ile farklı, dinamik, renkli ve zamansız çözümler geliştiriyoruz.

Nossa Flowers Uygulamalarımız

Popüler Nossa Flowers Ürünleri

Saksılı / Saksısız Yapay Ağaçlar, Dal Çiçek, Yapay Yosun, Dikey Bahçe, Şoklanmış Palmiye, Yapay Sarmaşık gibi birçok ürün grubunu şimdi inceleyerek mağazalarımız ile iletişime geçebilir, adetli ya da proje bazlı satın alabilirsiniz.